Hardcore-легенди Agnostic Front зіграють в Києві

35 років з моменту дебютного альбому – це ідеальний привід для світового туру. Саме так вирішили музиканти Agnostic Front, і відправились тішити фанів до цілого ряду країн і міст, серед яких опинилась і українська столиця.

Перша платівка гурту під назвою Victim in Pain’ (1984) заклала ледь не основи світової hardcore punk музики. Саме завдяки цьому альбому їм вдалося вийти на передній план нью-йоркської хардкор-сцени середини 1980-х років. Хоча після Victim in Pain гурт випустив ще 11 альбомів, їх перша робота досі отримує найбільше схвальних відгуків від фанів.

Гурт Agnostic Front справедливо можна вважати культовим, зайвим підтвердженням цього є фільм “The Godfathers of Hardcore” (2017), знятий режисером Ian McFarland, що нині доступний в усьому світі та має сильний культурний вплив.

«Їх поважають та вважають лідерами жанру hardcore punk. Їх звучання – одне з найзліших у панк-музиці – допомогло викарбувати хардкор як музичний та культурний напрямок спочатку в Нью-Йорку, а потім і у світі», – анонсують концерт організатори.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/335858640625593