Disturbed приїдуть до Києва вже 18 червня

Для любителів металу 2019 рік обіцяє бути «найважчим» в хорошому розумінні цього слова. Чимало світових зірок засяють на українських концертних майданчиках цього року вперше, до цього часу вони з якихось причин оминали Україну в своїх турах.

18 червня в Stereo Plaza збудеться мрія фанатів Disturbed побачити своїх кумирів на сцені. Гурт приїздить з презентацією нового альбому ‘Evolution’, який, за словами музикантів, став для них одним з найбільш знакових.

Disturbed справедливо можна вважати однією з найбільш комерційно успішних метал команд сучасності, кожен із семи альбомів дискографії ставав платиновим в США і золотим в Сполученому Королівстві. Багато треків було використано в якості саундтреків до фільмів та комп’ютерних ігор.

Гурт був заснований в 1996 році, та отримав популярність лише в 2000-му після виходу першого студійного альбому ‘The Sickness’. Незвичний та впізнаваний вокал, важкі «грувові» гітарні рифи в поєднанні з ліричністю та мелодикою, сучасне звучання, приправлене електронікою – такий рецепт успіху від американських ню-металістів.

Після виходу п’ятого альбому ‘Asylum’ Disturbed у 2011 році пішли у творчу відпустку, з якої через три роки повернулись з новим повноформатником ‘Immortalized’. Після ще трьох років турів, творчих пошуків і праці на світ з’явився ‘Evolution’. Новий альбом в порівнянні з попередньою творчістю став більш м’яким та ліричним, на платівці можна почути майже класичні балади та треки, виконані під акустичну гітару. Проте характерний саунд Disturbed вдалось зберегти, а звучання та композиція треків – ну дуже «фірмові».

Як не прикро визнавати, та зірки такого масштабу – не часті гості Києва, тож втрачати таку можливість не варто. 18 червня Stereo Plaza чекає всіх на одному з найгарячіших івентів літа. Не пропустіть!

Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/774604639550372