Dope повертаються до Києва з ювілейним туром

Гурт Dope їде до Києва з ексклюзивною програмою, присвяченою 20-й річниці дебютного альбому – ‘Felons and Revolutionaries’

Колектив існує вже 20 років, і не схоже, що фронтмен Едсел Доуп збирається зупинятися. Саме тому вони їдуть у тур, щоб поділитися з новими і старими прихильниками вибуховою енергією, яка визначає їх легендарний дебютник.

Гурт утворився неподалік Чикаго навколо двох братів – Едсела Доупа (вокал, ритм-гітара) та Саймона Доупа (клавішні). У 1999 році вони випустили дебютну платівку ‘Felons and Revolutionaries’. Рекорд її продажів вони так і не побили, але й наступні альбоми мали чималий успіх. Наприклад, ‘American Apathy’ (2005), на якому Dope закаверили Depeche Mode і N.W.A., відразу у день релізу потрапив на верхівку чарту Billboard Heatseekers.

На відміну від багатьох гуртів з 90-х, Dope надихалися хеві-металом та індастріал-роком, особливо такими впливовими гуртами як Ministry та Skinny Puppy. Але й інші жанри були їм не чужі – дебютна платівка містила кавер на пісню “You Spin Me Round (Like a Record)” гурту Dead or Alive, який можна також почути у фільмі American Psycho. А трек “Debonaire” засвітився в стрічках Scream 3 та першому фільмі серії The Fast and the Furious. Dope майже постійно були в турах – то з Alice Cooper, то з Kid Rock, то сольно. І ось настав їх час повернутися до України.

Дата та місце: 17 жовтня, клуб Atlas.

Квитки: https://concert.ua/event/dope