Godsmack вперше завітають до Києва

Концертна весна вже майже добігла кінця, та літом, схоже, розслабитися теж не вийде. Окрім декількох фестивалів, котрі з кожним роком набирають обертів, не мало й сольних концертів відомих гуртів, про приїзд яких до Києва раніше ніхто і не мріяв.

Вже п’ятого червня в Stereo Plaza відбудеться шоу американського рок-гурту Godsmack.

Історія колективу бере свій початок в 1995 році, і шлях його був, без перебільшення, складним та тернистим. Вокаліст Sally Erna кілька разів намагався збирати гурти, та всі спроби йшли «коту під хвіст». Він вже майже полишив надії на кар’єру музиканта, та все ж знайшов сили та натхнення на Godsmack.

Музиканти проїхали тисячі кілометрів, виступали в маленьких клубах перед кількома десятками глядачів, самостійно продавали касети з демо-записами, і через рік старань вони нарешті отримали винагороду. Потрапивши з піснею “Keep Away” у ротацію радіостанції WAAF, вони стрімко набрали популярність, і вже у 1998 році випустили альбом ‘Godsmack’ на лейблі Universal.

Наступні альбоми гурту отримали багато нагород. Вони ставали платиновими або золотими в США, займали перші місця в хіт-парадах та принесли музикантам світову славу. Таким чином Godsmack стали прикладом того, як натхненна праця, талант та віра в себе можуть навіть нікому не відомий колектив привести на п’єдестал світового визнання.

Не пропустіть можливість потрапити на перший концерт в Україні Godsmack  та відірватись під хіти “I Stand Alone”, “Awake”, “Straight Out Of Line”.