Jinjer запише новий EP восени

Басист Jinjer Євген Абдюханов розказав французькому Loud TV, що гурт збирається увійти до студії восени, щоб розпочати запис нового EP.

«Коли ми були в Америці та грали в турі разом із Cradle Of Filth, ми запланували повернутися до України восени і записати повноформатний альбом, тому що в нас буде цілих три місяці вдома, – сказав він. – Але наприкінці американського туру Дез Фафара з DevilDriver, наш менеджер, телефонує мені і каже: “Окей, Євгене, ви маєте повернутися восени”. І я сказав: “Дез, але ми планували зробити альбом”. Він відповів, що для нас важливіше повернутися сюди і грати, тому що ми маємо створити основу для групи, все йде дуже добре, дуже добре, тому ми повинні повернутися. І він переконав в цьому мене і всіх інших».

Євген додав: «Наш аргумент полягав у тому, що ми можемо повернутися, але в той же час – ні, тому що нам потрібно створювати нові пісні. Ми не можемо грати на сцені одні і ті самі пісні, нам просто потрібно зробити щось нове. І ми домовилися, що зробимо EP, тому ми плануємо записати чотири або п’ять пісень, абсолютно нових. Це буде інший напрямок, інший підхід, але все одно Jinjer. Це буде прогресив».

Третій альбом Jinjer ‘King Of Everything’ був випущений в липні 2016 року лейблом Napalm Records. Другий LP ‘Cloud Factory’, який спочатку вийшов у 2014-му, був перевиданий на початку цього року з двома треками, виконаними наживо.