Khors презентують альбом у Львові за підтримки Colotyphus та Ezkaton

12-го червня у львівській Котельня Ruїn Bar пройде подія під описом «Мистецтво темних атмосфер між світами мертвих і живих на порозі Вальпургієвої ночі», у рамках якої відбудеться презентація альбому Khors, та Colotyphus і Ezkaton зіграють свої сети.

Альбом ‘Де Слово Набуває Вічності’ вийшов 15-го вересня на лейблі Ashen Dominion і став сьомим повноформатним релізом Khors. Альбом присвячений подіям, що відбувалися в Харкові у 30-х роках минулого століття, та, зокрема, будинку «Слово».

Colotyphus – львівський atmospheric black metal гурт, створений у 2015 році Геннадієм Ковріжних. Пізніше до складу гурту увійшли Lycane (Полинове Поле), Lirr, Jotunhammer (1914, Kroda) та Dyvozor (Eskapism, Полинове Поле, Stryvigor, Рай із Твоїх Снів). Дискографія нараховує два мініальбоми, два сингли та один повноформатний альбом. Минулого року гурт презентував ЕР ‘Before the Sunrise’, який вийшов на Werewolf Promotion.

Ezkaton – український depressive/atmospheric black metal гурт, створений у 2018 році. Дискографія нараховує два повноформатні альбоми, два ЕР та спліт-альбом. Наразі співпрацюють із лейблом Ashen Dominion. Учасники гурту невідомі.

Гурт Molphar, що мав брати участь у концерті, не зможе зіграти через хворобу на COVID-19 одного з учасників.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/446216520055736

Титульне фото: Елеонора Журавльова


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!