Mountain Eye – Roads Uncharted

Скажіть, а у вас час від часу не виникає стійке бажання забути про все і з головою пірнути у 90-ті і «нульові»? Ні, не ті, які нині продають на подіумах, рекламах по ТБ та стильних журналах. А саме тих, особливих, які ми обожнювали за «тамагочі», різнокольорові жуйки та nu metal. І що ж робити, коли ностальгія стає такою, що її неможливо викорінити? Я, наприклад, завішую вікна, одягаю чорну футболку та вмикаю Mountain Eye. «А до чого ж тут вони і хто це?» – питаєте ви. Тож давайте знайомитись з ними ближче.

Mountain Eye – гурт із Нідерландів, із славетного міста Амстердам. І, як і їх місто, команда – яскрава, харизматична та непередбачувана. У 2017 гурт поповнився 3 молодими, але досвідченими музикантами, що не могло не вплинути на якість звучання та новий посил композицій. А у 2018 хлопці провели тур під назвою “Take Control”, який охопив міста Бельгії та Нідерландів. У січні цього року Mountain Eye представили дебютну платівку під назвою ‘Roads Uncharted’, про яку і піде мова далі.

Знаєте, можна довго робити три речі: дивитись на воду, дивитись на вогонь та писати рецензію на новий альбом гурту. Коли я увімкнула перший трек Mountain Eye, у мене була одна думка: десь я це вже чула, але чорт, як же круто це звучить! Хлопці позиціонують себе, як команда, що експериментує з alternative, hard rock, funk, nu metal. І знаєте, це дійсно ядерна суміш. У цьому альбомі є все, щоб хотіти його прослухати: якісне звучання, непоганий екстремальний вокал, вдале переплетіння стилів і та сама нотка ностальгії. І коли посил у стилі Nirvana поєднується з неординарністю типу Korn та посилюється потужністю у кращих традиціях Static-X – це затягує.

У альбомі ‘Roads Uncharted’ – 8 композицій. Особисто мені найбільше сподобалась найперша під назвою “Misery”. Вона досить емоційна, сильна, з крутими важкими гітарними рифами та трохи олдскульною атмосферою. Але раджу прослухати все від початку і до кінця, адже в цілому звучить альбом досить сильно, а тексти змушують задуматись.

Чи можна знайти у звучанні платівки щось, схоже на звучання попередників? Так. Чи це погано? Зовсім ні, адже всі ми прагнемо брати приклад з кращих та надихатися якісною роботою інших людей. І це однозначний плюс. Чи є у Mountain Eye власний стиль виконання? Є, і він розвивається, що дає мені надію, що у майбутньому хлопці ще не раз здивують свою аудиторію. Чи додам я якусь із композицій до свого плейлисту? Звісно, ніхто досі не зміг забрати першість у моїх улюблених Sevendust, але чому б і ні? Чи рекомендую до прослуховування читачам? Що ж, я лише проста людина, яка, як і ви, прагне слухати хорошу музику. І, вважаю, сьогодні ми її знайшли.

Roads Uncharted вийшов 28-го січня.