Ungoliantha: масштабний концерт до 25-річчя

Black metal гурту Ungoliantha цього року виповнюється 25 років. З нагоди ювілею 30-го жовтня команда влаштовує концерт у київському клубі Volume за участі культового чеського black metal гурту Inferno, а також українських проєктів Colotyphus і Морок.

Окрім річниці Ungoliantha, подія також відзначиться двома презентаціями: чеський Inferno зіграє пісні зі свого нового релізу ‘Paradeigma (Phosphenes of Aphotic Eternity)’, який побачив світ у травні цього року на лейблі Debemur Morti Productions, а Colotyphus представить альбом ‘My Nostalgia’, що виходить 30-го жовтня.

Гурт Ungoliantha був заснований влітку 1996 року в місті Кадіївка (раніше Стаханов). «З тих пір змінилося немало. Змінилися деякі учасники гурту, змінилася навіть домівка гурту – він переїхав до столиці України. Але одне залишається незмінним протягом усіх цих років – нестримне бажання нести людям потужний black metal! Відкривати найтемніші потаємні закутки свідомості і занурюватися разом з вами у світи, де можливим є все», – розповідають музиканти.

Лірика та стиль гурту Ungoliantha черпає своє натхнення з творів Лавкрафта. Команда має повноформатний альбом ‘Through The Chaos, Through Time, Through The Death’ (2015) та EP ‘The Howl In The Waste’ (2019), композиції з яких обіцяє зіграти на концерті разом із новим матеріалом.

На концерті вокаліст Ungoliantha Денис Іванов також представить індивідуально зварене пиво під кожен гурт.

Коли: 30.10, 18:00
Де: Volume Club, м. Київ, вул. Гарматна, 26/2
Квитки на подію: https://kiev.karabas.com/ua/25-rokiv-ungoliantha

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/514685536377458


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!