Вибуховий настрій разом з Urban Stage Бандерштату 2018

Одна зі сцен цьогорічного фестивалю, а саме Urban Stage, обіцяє зібрати на одній території вибухонебезпечну комбінацію з представників важкої музики. Ми просто не могли лишити поза увагою цей непересічний лайн-ап і завзято наполягаємо на відвідинах саме цієї сцени.

Насамперед про гостей.

WRCKG

Голландський мелодік-хардкор гурт, сформований в 2014 році. WRCKG – це емоційний вокал, хаотичні і мелодійні рифи, вражаючі барабанні партії.

WRCKG були в турах і грали шоу з такими гуртами, як Capsize, Landscapes, Lock & Key и Novelists, що дозволило набратися досвіду і гідно себе зарекомендувати.

New Deadline

Рок-гурт з Фінляндії. Після виходу першого повноформатного альбому Remember в 2015, New Deadline вирушили в тур Германією с Funeral For A Friend, а також відіграли спільні концерти з Rise Against, All Time Low і Taking Back Sunday. 

Sunset Trail

Металкор-гурт з міста Оломоуца, заснований в 2010 році. В 2012 випускають дебютний альбом Revealing і їдуть у свій перший європейський тур. В 2015 році Sunset Trail випускають 2 сингли “Seconds of Life” і “Underneath the Sun” з нового альбому Serpents & Kings. Гурт є одним з найпопулярніших металкор-колективів Чехії, що дозволило їм ділити сцену з Crossfaith, Hacktivist, Helia, Evergreen Terrace та Texas in July.

Українська сцена

Звісно, найбільше і найширше представлено на цій сцені вітчизняних важковиків. Обрати буде з чого найприскіпливішому поціновувачу. Тут і легендарні Morphine Suffering, повернення котрих на сцену співпадає з 10-ччям творчості, і потужні Space of Variations, двічі визнані найкращим гуртом за версією The BUMA. Також розривати вашу уяву готові MegamasS, АННА, Roll Models та багато інших.

Якщо ви хочете відчути справжню силу чоловічого вокалу, то без вагань обирайте вказану локацію. Тут пануватиме атмосфера справжньої свободи, міцного та влучного слова, потужної музики, що пробиратиме до кісток! Чекаємо саме на тебе!

Фото з офіційної сторінки фестивалю на Facebook