Бандерштат-2020: що і коли дивитися

Фестиваль українського духу Бандерштат-2020 відбудеться 7-9 серпня (а літературна сцена відкрилася вже сьогодні, 6 серпня). Через карантинні обмеження фест перенесли в онлайн-формат, але завдяки підтримки Українського культурного фонду організатори не залишили аудиторію без інноваційного культурного продукту.

Музичний лайв Бандерштату триватиме впродовж вихідних, 8 та 9 серпня. У прямому ефірі виступатимуть українські музиканти, зокрема, гурти O.Torvald, Без Обмежень, Karna, Тартак, Фіолет, Тінь Сонця, Kozak System, Entree, Panchyshyn, а також Іван Марунич. Трансляція відбудеться на YouTube-каналі фесту, а також в ефірі Радіо Промінь. Технічним забезпеченням музичного лайву займається провідна українська компанія Zinteco.

Традиційні фестивальні гутірки відвідають знані у своїх сферах українці: актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв, музикант Олександр Положинський, виконавча директорка УКФ Юлія Федів, співачка та телеведуча Анжеліка Рудницька, організатори Бандерштату Ігор Гузь та Сергій Мартинюк. Модератором гутірок буде відомий журналіст Роман Скрипін. Трансляція відбудеться 8 та 9 серпня на YouTube-каналі фестивалю.

Літературну частину фестивалю цьогоріч організовують у партнерстві з видавництвом Наш Формат. Зустрічі в прямому ефірі відбудуться 6 та 7 серпня. Організатори кажуть, що літературна сцена збирає знакові постаті в сучасній українській книжковій царині. Зокрема, на фестивалі будуть Катерина Бабкіна, Павло Матюша, Олександр Михед, Іван Семесюк, Сергій Мартинюк та Дмитро Вербич.

Вечірня ватра в онлайн-форматі 7 серпня спробує передати фестивальну атмосферу спільних піснеспівів біля вогнища. Зйомки відбудуться в Пластовому містечку, а виступатимуть Сергій Василюк з гурту Тінь Сонця, а також учасники гурту Широкий Лан Святослав Бойко та Олександр Козинець.

Не відходять організатори Бандерштату від популяризації здорового способу життя. Щоб залучити гостей до спорту, організували дистанційний онлайн-забіг, у якому можна взяти участь, перебуваючи в будь-якій точці планети. Бігунам із кращими результатами гарантують призи від партнерів забігу Луцької міської ради. Також в соцмережах фестивалю відбудуться тренування та заняття з йоги.

Бандерштат продовжує підтримувати унікальний український продукт, тому допомагає вітчизняним хенд-мейд брендам. Традиційний фестивальний ярмарок також переїхав онлайн, ознайомитися із продукцією і підтримати крафтовий бізнес можна на сайті фесту та в соцмережах.

Не забуває фестиваль і про своє рідне місто. На замовлення Бандерштату відзняли відео про Луцьк, де зібрали всі локацій обласного центру, що є найбільш привабливими для фото туристів, проклали цікавий маршрут прогулянки та показали місто із висоти пташиного польоту. Ролик зняла команда тревел-проєкту Blog360.

Оскільки фестиваль переходить у цифровий формат, тепер Бандерштат матиме власний мобільний додаток. Він буде доступний для скачування на операційні системи iOS та Android. Застосунок міститиме актуальну інформацію, детальну програму, персональний розклад, мапу фесту, корисні посилання.

Детальна інформація на сторінці фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/bandershtat