Wildways зіграють у Києві 23-го листопада

23 листопада в Bingo виступлять хардкорщики Wildways з новим альбомом ‘Нью Скул’, що вийшов у березні. Також у гурту 5-річний ювілей, отже, варто очікувати хіти за всі роки існування гурту.

Wildways – доволі часті гості в Україні, а їм тут тільки раді. Вони виступали на фестивалях Файне Місто та Atlas Weekend, неодноразово приїжджали із сольними концертами, щоразу йдучи до все більших залів. 

Wildways – яскравий приклад того, як стрімко може злетіти колектив із андеграундних низів, переходячи в умовний мейнстрім. Але «мейнстрімом» їх можна назвати лиш за кількістю слухачів, які щоразу приходять на їх концерти, у музиці ж вони лишились відданими собі.

Колектив був утворений у 2009 році в Брянську, але спочатку називався Sarah Where Is My Tea. У 2014 році музиканти вирішили перейменувати гурт. За свою кар’єру Wildways виступали на одній сцені з такими виконавцями, як Asking Alexandria, Adept, Blessthefall, Eskimo Callboy, The GhostInside, а у лютому розігріватимуть Bring Me The Horizon у київському Палаці Спорту.

У 2016 році Wildways випустили платівку ‘Into The Wild’, яка піднялась на перші позиції в чартах iTunes, а кліп на “Faka Faka Yeah” зібрав більше мільйона переглядів на YouTube. Після вдалого запуску альбому артисти вирушили в турне по Росії, Україні і Білорусі, а потім випустили документальний фільм про тур.

А вже у 2019 випустили альбом ‘Нью Скул’, з незмінним вайбом і енергією, які вони транслюють у піснях. Тому вже скоро побачимось у мошпіті!

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2033541060084180