Accept зіграють у Києві у супроводі оркестру НАОНІ

Ветерани німецької heavy metal сцени Accept 25-го квітня повертаються до українських шанувальників, щоб зіграти у столичному Палаці “Україна”.

І не просто звичайний концерт, а унікальне шоу за участі Національного академічного оркестру народних інструментів.

За кар’єру, яка триває вже більше сорока років, німці встигли чотири рази розпастися і кілька разів змінити склад. Але при цьому записати п’ятнадцять студійних альбомів, деякі з яких вважаються класикою жанру – наприклад, ‘Balls To The Wall’ (1983) або ‘Metal Heart’ (1985).

«Епоха Торнільо», що розпочалася у 2009, принесла світові вже чотири повноформатні альбоми, останній з яких, ‘The Rise Of Chaos’ був випущений у 2017 (огляд на цей реліз можна знайти за посиланням).

Але на цей раз Accept представлять нове шоу. Нещодавно гурт перед 80 тисячами фанатів зіграв унікальний сет на фестивалі Wacken Open Air. На сцені з командою грав симфонічний оркестр, а нинішній ідеолог команди Вольф Хоффманн представив, поряд з хітами Accept, попурі зі свого сольника ‘Headbangers Symphony’ – метал-версії класичних творів Моцарта, Бетховена і Вівальді.

«Лайв» концерту під назвою ‘Symphonic Terror’ вийшов окремим релізом на лейблі Nuclear Blast. Ця програма стала основою нового шоу, з яким Accept приїдуть до Києва.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/337610160367525

Фото: Ірина Каленська