Blessed & Possessed, Hallelujah! #Кліптижня 6.0 та нова робота Powerwolf

Поки дивився новий кліп Powerwolf, трохи переробив їх рядки під життя музичного медіа: “In the night we can’t rest, because we write the text, Hallelujah!”

Як поринути у світ улюбленого гурту з перших секунд, або як на 101% використати візуальну частину своєї творчості – далі в сюжеті. Сьогодні в рубриці #Кліптижня від Daily Metal Production у нас Powerwolf зі свіжим відео на трек “Blessed & Possessed”.

Що робити музикантам під час карантину, хай там часткового або ні? Правильно, готувати матеріал! Гарний приклад постійної роботи демонструють Powerwolf:
17-го липня на YouTube-каналі лейблу Napalm Records вийшло офіційне лірик-відео гурту. І нехай це – скоріше новий погляд на вже відомі нам вовкообрази, але все ж робота варта уваги.

Лірик-відео бувають прості – коли на якусь статичну картинку просто накладають титри зі словами, бувають складні – коли повністю все є анімованим, розгортається сюжетна лінія тощо (яскравий приклад – робота Paradise Lost “No Hope In Sight”).

Відео на “Blessed & Possessed” – щось середнє між цим. І, в будь-якому випадку, це – добре реалізоване занурення у світ вовкулаків та небезгрішних людей.

Моушн-дизайнери анімували обкладинку та буклет до альбому – і грізні вовчі щелепи зарухались, кігті зашкребли, а на канал лейблу знову полилися десятки тисяч переглядів (менше ніж за добу кліп набрав майже 40к переглядів).

Окремо хочу відзначити дизайн самого тексту, який не тільки повністю візуально узгоджується з артом, а й чудово виділяється на всіх фонах протягом відео.

Традиційна для гурту «біблійна» та «містична» лірика набуває тут особливого обрамлення: злі вовкулаки напружено хитаються, немовби готуються до нападу, бризкає кров, іскри сипляться у всі сторони, бойові прапори майорять в сірому нічному небі, посеред цього всього літають хрести, і вовча армія, здається, ось-ось піде в бій. В якийсь момент навіть вовкулака почав молитися.

Але є і слабке місце в реалізації ідеї: аж надто проста анімація простого закруглення всієї картинки під час переходів.

В цілому ж у відео ніби оживає обкладинка релізу, і це круто і водночас дуже підігріває цікавість до гурту. Колись я хотів, щоб в такий спосіб «ожила» обкладинка альбому Amon Amarth ‘Surtur Rising’, але цього не сталося. Тож якщо ви хотіли подібного від німецьких вовкулаків – ось чудовий сюрприз для вас.

Висновок такий: нове відео Powerwolf – це однозначний лайк від мене та рекомендація до перегляду. До речі, в епоху пандемії лірик-відео отримали новий ковток повітря, оскільки деякі умови для зйомок кліпів зараз недоступні. Крім цього, це – як завжди гарний крок до більшої впізнаваності текстів гурту та до того, щоб на живих виступах – коли вони повернуться – значно більше людей співало ключові рядки пісень.

А я послухав “Blessed & Possessed”, і мені з новою силою захотілося на концерти, слухати улюблене. А вам? Напишіть к коментарях назву гурту, на який би хотіли піти просто зараз, а також – про що вам цікаво було б читати.

Amen!