Був’є представив кліп “Сонечко Шкварить”

14 серпня 2018 року Олександр Положинський зі своїм проектом Був’є презентували відео на пісню “Сонечко Шкварить”. Зйомки відбувались у Греції, в мальовничих околицях міста Лутракі, яке розташоване на березі Коринфської затоки Іонічного моря.

Та не очікуйте у відео побачити  класичні пейзажі морського курорту, використання візуальних ефектів створює певну сюрреалістичну картинку, яка і покликана передати настрій пісні. Як зазначив сам Олександр Положинський: «Дуже сподіваюся, що ця візуальна психоделія припаде вам до смаку».

Пісня “Сонечко Шкварить” є першим синглом з майбутнього альбому Був’є, робота над яким триває на студії, а реліз запланований на осінь 2018 року. Свій дебютний альбом Був’є видав у січні 2016 року під назвою ’12 Пісень, якими Був’є сповіщає про своє існування’.

Назва нового альбому наразі ще не відома, але Сашко не виключає, що початок назви повториться: «12 пісень, якими….», а от завершення він запропонував прихильникам вигадати самостійно. Якщо поміж запропонованих варіантів буде справді цікавий і влучний, він і стане назвою другого альбому гурту.