Comic Con Ukraine 2021 пройде у Києві 4-5 вересня

Найбільший український фестиваль гік-культури Comic Con Ukraine пройде 4-5 вересня на київському Арт-заводі Платформа. Музичну сцену подїі очолять автори саундтреку “The Witcher 3: Wild Hunt” Percival, а спеціальними гостями фестивалю стануть Джанкарло Еспозіто (Breaking Bad, The Mandalorian, Far Cry 6) та Гелена Манковська – модель Леді Дімітреску з гри “Resident Evil: Village”.

На Comic Con Ukraine 2021 на фанів попкультури чекатимуть 2 дні десятків подій і локацій. Серед них – масштабне Cosplay- та Cover Dance-шоу, найбільша в країні Алея художників, ігрові турніри, величезний тематичний маркет, офіційні стенди від компаній кінопрокату й ігрових розробників, зона настільних ігор і безліч фотолокацій.

Окрім Percival, музичними гостями фестивалю стане популярний український кавер-проєкт Eileen, гурти Zwyntar, Omana, Violet Raymoor, Aghiazma у співпраці з блогером Super Sus та інші виконавці.

Зі спеціальними гостями – актором Джанкарло Еспозіто та моделлю Леді Дімітреску – будуть влаштовані фото- та автограф-сесії.

Квитки на фестиваль, фото- та автограф-сесії, програма та детальний перелік учасників Comic Con Ukraine 2021 – на сайті фестивалю.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!