Daily Story: 5 фактів про The 69 Eyes напередодні концертів в Україні

The 69 Eyes. Один з найтаємничіших і найготичніших гуртів фінської готичної сцени, який вже 30 років не змінює свій склад і не зраджує традиціям goth’n’roll. Вже цієї весни гурт збирається відвідати нашу країну з двома концертами, святкуючи 30-ту річницю та вихід нового альбому West End.

Звісно, серед шанувальників подібного жанру є мало людей, які не чули про цей гурт бодай щось, але наскільки добре ми знаємо The 69 Eyes? Давайте перевіримо, адже нам з вами ще йти на їх концерт!

Отже, кілька цікавих фактів про гурт The 69 Eyes та його учасників.

1. Гурт було засновано влітку 1989 року. Спершу новостворений бенд грав у барах Гельсінкі, та згодом, з появою власних пісень, хлопці стали задумуватися про серйозну музичну кар’єру. Перші їхні EP та альбоми були у стилі glam metal.

2. Шляхи гурту неодноразово перетиналися з іншим відомим фінським готичним гуртом – HIM. Саме Ville Valo був тим, хто «переманив на бік зла» The 69 Eyes і допоміг їм зазвучати по-новому, знайти свій власний музичний стиль, охарактеризований потім фанами як goth’n’roll. А Bam Margera зняв для них кілька кліпів.

3. Гурт дуже плідно працює всі ці роки. У їхньому доробку нараховується 12 повноформатних альбомів, 6 міні-альбомів, 33 сингли – і це не рахуючи різних збірників та відеозаписів концертів.

4. Jussi 69, ударник гурту, є власником rock’n-roll’бару “The Riff” у Гельсінкі. Бар славиться тим, що отримав нагороду від виробника Jack Daniels за те, що тут випивають найбільше однойменного віскі у всій Фінляндії. Ще одна цікавинка бару – Hate Lounge, особлива VIP-кімната для особливого гурту, Children of Bodom, зарезервована за ними до 2666 року (або, як каже сам Jussi 69, навічно). Що не заважає будь-кому з гостей зарезервувати її для себе – звісно ж без музикантів з Children Of Bodom 😉

Джерело фото: genelec.com

5. Jyrki 69 та Jussi 69, окрім The 69 Eyes, грають у своїх сайд-проєктах: The 69 Cats та The Local Band. Гурти доволі відомі на території Фінляндії.

Це далеко не всі цікаві факти про гурт, але решту – наприклад, який одяг полюбляють носити хлопці під час концертів, чому Jussi 69 прославився своїм стилем гри на барабанах та який діапазон вокалу у Jyrki 69 – ви зможете дізнатися, відвідавши один з концертів у Києві або Львові!

Офіційні зустрічі концертів на Facebook: Львів | Київ