До Києва їде Sian Evans (ex-Kosheen)

Sian Evans – вокалістка, автор пісень та енергетичний центр легендарного гурту Kosheen, де вона здобула величезний успіх і популярність по всьому світу в першу чергу з такими хітами, як “Catch”, “Hide U”, “Hungry” і “All In My Head”.

20-го червня Sian Evans зіграє концерт у київському Docker Pub.

Деталі концерту: https://www.facebook.com/events/255590284987876

Підірвавши світові чарти своїми піснями, Kosheen влаштували справжню революцію в танцювальній музиці. Їх дебютний альбом ‘Resist’, проданий мільйонними тиражами, отримав статус платинового. Перший сингл з їхнього другого альбому “All In My Head” очолював чарти протягом багатьох тижнів і отримав статус золотого альбому.

Всього ж на рахунку гурту 5 альбомів і безліч нагород, серед яких: кращий сингл UK Drum-n-Bass Awards (2002), найкраща живий гурт Dancestar Music Awards UK (2002), кращий запис року Dancestar USA Music Awards (2002) і т.д.

Але ніщо не триває вічно. У жовтні 2015 року Kosheen дали свій останній концерт, заявивши про припинення спільної творчої та гастрольної діяльності.

Виступаючи з Kosheen по всьому світу більше 17 років, вокалістка, автор пісень і незрівнянний лідер групи Sian Evans встигла закріпити за собою звання успішного автора пісень і співачки.

У липні 2011 року Sian Evans повернулася на вершини європейських чартів випустивши трек “Louder” з Dj Fresh. Пісня підірвала європейські і світові чарти, утримуючись на 1 місцях протягом кількох тижнів. Хіт отримав безліч нагород, серед яких – Best Collaboration (Urban Music Awards’11), і отримав статус UK Gold Disc в 2011. Також Sian Evans написала перший хіт для Ріти Ори “Hot Right Now”.

Далі список її колаборацій поповнився таким іменами як: Roger Shah, Chicane, Jody Wisternoff, Dino Psaras, Dr. Meaker, Brains, Martin Eyerer, Paul Hazendonk, Bent, Lee Dagger і т.д.

У 2017 році вийшов спільний трек з Kid Crème & Jolyon Petch “Boy In The Picture”.

В даний час Sian Evans виступає з сольними концертами, виконуючи найкраще з епохи Kosheen і сольні пісні. А також знаходиться в процесі запису свого нового альбому з українським саунд-продюсером Артуром Даніеляном.