До Києва їдуть Solar Fake

23 листопада в столичному клубі Volume пройде перший сольний концерт німецького електронного гурту Solar Fake.

Solar Fake – це електронний сольний проект мультиінструменталіста і вокаліста Свена Фрідріха, відомого також за такими групами як Zeraphine і Dreadful Shadows.

Лірика Solar Fake ніколи не буває позитивною. Основна тема – це критика суспільства. Свен представляє своє бачення реальності, показуючи людину в спектрі важких життєвих ситуацій і різноманітних емоцій від люті до відчаю.

Solar Fake здобули любов публіки, виступаючи на численних фестивалях, а також в якості розігріву у таких артистів, як VNV Nation, Covenant, Peter Heppner. Це тільки підтверджує, що проект вже давно став невід’ємною частиною електронної «темної» сцени. Їх самостійні концерти на сьогоднішній день – це зразок вражаючої енергетики та драйву, тому шоу Solar Fake – це обов’язковий пункт у культурній програмі кожного поважаючого себе шанувальника електронної музики.

31 серпня 2018 року випущено п’ятий студійний альбом Solar Fake ‘You win. Who cares?’ Так що на київському концерті буде можливість почути як старі хіти, так і треки з нового альбому.

А на розігріві у «сонячних хлопців» виступлять відмінні українські команди:

Hyperhate – одні з найяскравіших і популярних представників темної сцени України, що працюють між тенденціями EBM, Dark Electro і Aggrotech. Hyperhate зробили великий внесок в розвиток української електронної музики. А 23 листопада у вас буде можливість відірватися під улюблені треки цього чудового гурту!

X-0rtiN – електронний проект Alice Van Scott, що поєднує в собі такі напрямки як hard dance, industrial, rave.

Вартість квитків:

  • фан-зона до 1 жовтня – 250 грн.
  • фан-зона з 1 жовтня – 300 грн.
  • фан-зона в день концерту – 350 грн.
  • VIP-зона – 450-550 грн.

Купити квитки: