Друга Ріка: ‘Піраміда’ як одкровення життя

10-го березня гурт Друга Ріка представив черкащанам своє найновіше творіння – альбом ‘Піраміда’. «Це альбом, над яким ми працювали ціле життя», – зазначив зі сцени лідер гурту Валерій Харчишин.

Концерт на підтримку нового альбому вийшов особливим і несхожим на попередні. Щось нове відчувалося у найдрібніших деталях і разом з тим пробуджувало приспані спогади, зібрані за роки творчої діяльності. Цього вечора вражав звук: своєю потужністю, злагодженістю, драйвовістю. Інструменти у руках музикантів просто горіли, і цей вогонь вибуховою хвилею розкочувався по залу, тому вже з першої пісні присутні покинули затишні крісла і піддалися музиці. Вразив власне і сам Валерій своєю грою на барабані, вчергове довівши, що має чим дивувати своїх прихильників і робитиме це знову і знову.

Вражало світло: відблиски прожекторів створювали ту саму піраміду, що стала символом туру. У центрі цієї піраміди були й самі музиканти, логічно завершуючи її побудову кожен своєю харизмою та стопроцентною самовіддачею.

Вражала взаємність: кожен артист любить, коли його пісні співають вголос. Цього разу зала співала без жодних прохань і старі, і нові пісні, викликаючи на обличчях музикантів щасливі посмішки. Бо все недарма. Було, є і буде. Допоки є такі гурти, в яких щирість і безпосередність – це основа, а глибокий сенс – наповнення творчості. І кожен хто шукає, знайде своє – драйв чи спокій, мудрість чи легкість, відвертість чи загадку.

Музика цього гурту навчає жити, торкаючи глибокі теми, руйнуючи стереотипи, розширюючи межі боязкої уяви. Ця музика навчає бути людиною, вільною, сильною, унікальною, такою, яку хочеться зрозуміти попри будь-які перепони часу, віку, стандартів. Збудувати себе і свою реальність, дістатись до найвищої точки, стати центром свого Всесвіту і не боятись впустити туди інших – ось чого важливо досягти. А йти далі завжди допоможе любов, яка говорить між рядками навіть у найроковіших композиціях.

Виступ вдався, прихильники лишилися задоволеними, музиканти втішеними, місто наповненим калейдоскопом емоцій. Гурт пообіцяв скоро повернутися та вирушив далі, тож бажаємо вдалого туру. Будуймо правильні піраміди, які не під силу зруйнувати жодному з існуючих факторів!

Текст: Ольга Нікітіна
Фото: Юрій Стефаняк