Гурт Kadnay презентує у Києві нову платівку

12 квітня у київському Caribbean Club Concert Hall відбудеться концертна презентація нової платівки гурту Kadnay.

Kadnay – це український electro-pop колектив, створений у 2012 році. Через два роки хлопці випустили свій перший однойменний альбом, після чого вирушили в тур країною. Наступна збірка вийшла через півтора роки.

Початок 2017-го ознаменувався участю гурту у відборі на Євробачення. Kadnay отримали максимальний бал від журі, викликавши великий резонанс серед шанувальників своєї творчості. А вже в листопаді того ж року музиканти презентували перший україномовний альбом під назвою ‘Відчуваю’.

Тепер Kadnay готові представити свій четвертий альбом. Поки що артисти тримають все в таємниці, інтригуючи шанувальників невеликими відеооглядами в соціальних мережах.

Але ні для кого ні секрет, що Kadnay це симбіоз якісного саунду, енергії, що зносить з ніг, і любові. Колектив пообіцяв, що в четвертому альбомі буде ще більше експериментів. Тож навіть найвимогливішому меломанові нова робота однозначно припаде до смаку.

В альбомі багато пісень про життя та душевні переживання. І, звичайно ж, про кохання – як про всепоглинаюче почуття. Кожна композиція є маленькою, глибоко прожитою історією. Музика Kadnay наповнена щирістю та емоціями настільки, що треки хочеться слухати й слухати, постійно повертаючись до початку платівки.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/482013595666640