In Flames вже за кілька днів зіграють у Stereo Plaza

29 квітня легендарні співзасновники гетеборзької хвилі melodic death metal – гурт In Flames повертаються до Києва. У клубі Stereo Plaza вони презентують свій новий, тринадцятий студійний альбом ‘I, the Mask’.

Шведський гурт In Flames можна сміливо називати одним із найнеоднозначніших метал-гуртів Європи. Стартувавши як експериментальний сайд-проект death metal гітариста Jesper Strömblad, вони стали стовпом нового жанру. Граючи доволі важку музику, вони прославились навіть поза «метальною» публікою. Вони полишили стиль, який самі ж і заснували і в якому програли майже 20 років. Багато металхедів-початківців при знайомстві вважали їх «важким музоном», але вже за пару років крутили носа від цієї «попси».

Хтось їх ненавидить, а хтось не пропускає жодного альбому. Можливо, причина цього – мінливість самих In Flames. Вони змінювали імідж, то відрощуючи, то зрізаючи дреди, змінювали музичний стиль, додаючи до початкового melodic death metal металкор чи альтернативу, змінювали і склад, вже на старті «махнувшись» вокалістами із іншими піонерами жанру – гуртом Dark Tranquility.

Але у чому їм постійності не позичати – це у підривних концертах. Завдяки енергії вокаліста Anders Fridén та драйвовій грі гітариста Björn Gelotte кожен живий виступ In Flames стає справжнім святом для прихильників.

29-го квітня In Flames вже втретє розгойдуватимуть Київ. Завітайте у клуб Stereo Plaza, аби почути старі, перевірені часом хіти та відірватись під новий матеріал.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/442532516285028