IVASYUK in jazz: у Києві заспівають пісні Володимира Івасюка

13 липня американська співачка Брія Блессінг та український проект ShockolaD виступлять з програмою «IVASYUK» у Caribbean Club Concert Hall. Музиканти представлять композиції легендарного українського композитора Володимира Івасюка в оригінальних джазових аранжуваннях.

Американська співачка з українською душею Брія Блессінг народилася в Техасі, а визнання здобула в Україні після участі у вокальному шоу «Голос Країни-4». Її музика відображає любов до життя, яку вона пристрасно виражає через різні музичні жанри: поп, джаз, кантрі, рок. Співачка гастролює по Україні, в США, Канаді, Данії, Норвегії та Польщі, а також активно бере участь у благодійних проектах.

Проект ShockolaD у своїй творчості поєднує різні стилі та постійно імпровізує над звуками, думками, синтезом електроніки та акустики. Основна ідея проекту – поєднувати різні культури для створення нового музичного мислення, тож вони концентруються на співпраці з різними музикантами з України та світу.

Брія Блессінг та ShockolaD зберуться разом, щоб вшанувати музичну спадщину видатного українського композитора та поета Володимира Івасюка, переосмисливши його вічні пісні для нових поколінь.

«Приблизно 4 роки тому Брія Блессінг подзвонила до нас і сказала, що їй запропонували зробити декілька пісень Івасюка по-новому для концерту “Проект Івасюк”. Ми зробили пісні, і після того, як побачили реакцію людей та свої власні відчуття, що це щось нове і потрібне – вирішили, що треба записати цілий альбом. Музика Володимира Івасюка просто неймовірна. Нашою ціллю було те, щоб молодь відкрила ці пісні для себе і щоб вони знову почали жити», – розповідають про програму музиканти гурту ShockolaD.

13 липня найвідоміші пісні Івасюка зазвучать у сучасному та свіжому обрамленні, при цьому зберігши цілісність і душу текстів та мелодій.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2285242711731522