Jay-Jay Johanson повертається в Київ із сольним концертом

2 лютого меланхолійний романтик Джей-Джей Йохансон зіграє концерт у київському Caribbean Club Concert Hall. Шведський музикант порадує своїх шанувальників кращими піснями за 23 роки творчої діяльності.

Майстерно сплітаючи даунбіт та тріп-хоп із пульсуючою електронікою, Джей-Джей Йохансон створив свій особистий бренд музики, що відгукується меланхолією фільмів у стилі нуар.

Дебютний альбом музиканта ‘Whiskey’ вийшов ще в 1996, наступний, ‘Tattoo’ – у 1998. У записі третьої платівки ‘Poison’ (2000) взяв участь гітарист та співзасновник гурту Cocteau Twins Робін Ґатрі, і вона зайняла високі позиції в чартах по всій Європі. Тоді ж Йохансон написав саундтрек до фільму La Confusion des Genres (реж. Ілан Дюран Коен) та створив відео-музичну інсталяцію Cosmodrome, що вперше була представлена в Діжоні.

У 2006 році Йохансон разом з гуртом The Knife написав та записав трек “Marble House” для їх альбому ‘Silent Shout’, а згодом почав роботу над власною платівкою ‘The Long Term Physical Effects Are Not Yet Known’. Найновіший альбом Джей-Джей Йохансона ‘Bury The Hatchet’ вийшов восени 2017 року. У перші дні лютого Джей-Джей повернеться в Україну, щоб зігріти вас своєю музикою.

Окрім київського концерту, Джей-Джей зіграє ще у двох містах України:

1.02 – Львів, Malevich Night Club
3.02 – Харків, арт-клуб «Корова»

Квитки на київський концерт за посиланням: http://clc.to/n2u-tw