Колискова Від Тата: презентація проекту

20 жовтня у культурному домі «Майстер-Клас» (м. Київ) відбувся концерт-презентація проекту «Колискова Від Тата». Унікальний альбом колискових, заспіваних чоловіками, був створений за підтримки ГС «Музичний Батальйон» та студії звукозапису «Студія Кофеїн». До нього увійшло 17 пісень, серед яких як авторські, так і народні композиції, виконані відомими музикантами й акторами, такими як Піккардійська Терція, Брати Капранови, О. Ярмола (Гайдамаки), Є. Романенко (TaRuta), В. Янцо (Rock H), Г. Лук’яненко (Рутенія), О. Шманьов (Karna, Entrée) та ін.

Унікальність проекту полягає саме в тому, що зазвичай дитину заколисують жінки (мами, бабусі, няні..) і співають пісні на ніч саме жінки. Але проект довів, що і чоловіки чудово можуть впоратися із цим завданням. Наочним прикладом став зокрема новоспечений тато Олексій Шманьов, який відвідав захід разом із дружиною і нещодавно народженою донечкою. Саме їй присвячена його авторська колискова під назвою “Донечка”, що увійшла до альбому. Історією створення композиція автор поділився із нашою редакцією.

«Мені дружина казала: дуже круто, коли в дитини є “своя” колискова. Ну, а кому, як не моїй власній донечці, мати ще й особисту?). Слова я почав писати, коли вона була ще в животику, але я не міг написати повністю пісню тому, кого ще жодного разу не бачив. І от, коли вона народилася, я буквально одразу сів і зіграв пісню. Це було справжнє натхнення! Окрім того, коли робив перші дублі запису вокалу, тримав доню на руках. Та було дуже складно співати, бо сильно розчулювався, але в кінці пісні вона почала гикати, і тоді нереально було не сміятися :). Повний набір позитивних емоцій!»

Колискова Від Тата

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHskLrKcZ5

Під час презентації наживо прозвучали деякі композиції зі збірки під акомпанемент Тетяни Шамшетдінової, відбулась автограф-сесія та виставка-продаж оригіналів ілюстрацій. Також усім відвідувачам було презентовано Співаник із диском, чудово оформлений А. Щербаком та Н. Бендус.

Велика подяка усім, хто доклав зусиль для втілення в життя такої чудової ідеї!

Текст і фото: Же Же