Komissiya випустили альбом на лейблі Masterskaya

Після перемоги на живому відборі Atlas Weekend київські панк-рокери записали альбом про рептильний комплекс та небезпеки консюмеризму.

14 вересня гурт Komissiya випустив дебютник ‘R.Complex’. У відчайдушних пошуках власного місця у цьому мінливому світі, київська четвірка закрилась у гаражі та виповзла звідти вже з плодом своїх старань – альбомом, в якому панк-рок та інді-альтернатива зійшлися у рефлексії на теми консюмеризму, апатії та відчаю.

«’R.Complex’, або ж “рептильний комплекс” – це найдавніша частина людського мозку, що обмежується трьома реакціями: бити, бігти, ігнорувати, – пояснює концепцію гурт. – Рептильний мозок діє на рівні рефлексів, рятує нас від небезпек і в той же час керує найбільш прагматичним, що є в нас. Про це наші пісні: про консюмеризм, залежності і незахищеність».

У творчий доробок гурту Komissiya входить вже два кліпи на пісні з альбому (психоделічне переосмислення мультику “Халіф Лелека” “Mutabor” та знятий на плівкову камеру треш “Eggshell”).

Також хлопці вже встигли зіграти концерти в Словаччині та Угорщині в рамках осіннього туру Reptilian Tour Part I. 29 вересня презентують альбом у Тернополі, а 6 жовтня – у Києві. Деталі можна знайти на сторінці гурту у Facebook.