Manowar вже в березні зіграють у Києві

Після провалу Global East Metal Festival 2010, коли було скасовано майже половину лайн-апу, фанати легендарного heavy metal гурту Manowar вже втратили надію на те, що побачать на вулицях Києва афішу с фентезійним воїном в хутрі, схожим на Конана-варвара, та логотипом не просто улюбленої команди, а музикантів, котрі стали ідолами для цілого покоління. Та навіть сьогодні творчість Manowar стає в якості перших кроків у пізнанні світу року та важкого металу для зовсім юних підлітків.

Невідомо, скільки людей писало листи в Лапландію з побажаннями подарувати шоу «королів» heavy metal в Україні, але їхні думки були почуті. Найбільш гучний анонс 2019 року концерту найбільш гучного гурту світу! Manowar в Києві 21 березня, в Палаці Спорту, в рамках прощального туру The Final Battle World Tour 2019!

Manowar є одним з найбільш значущих гуртів в історії розвитку жанру heavy metal, вони задали вектор руху для цілої армії послідовників та дуже сильно вплинули на еволюцію жанру, змішавши метал з фентезі та фактично посадивши зерно сучасного power metal. Також ми маємо завдячувати Manowar в популяризації мотоциклів «чопперів», звичайно що американського виробництва Harley-Davidson, та стереотипного образу байкера як брутального чоловіка з довгим волоссям, в шкірі та обов’язково слухаючого виключно heavy metal.

Зустріч на Facebook концерту, який просто неможливо пропустити: https://www.facebook.com/events/181499276080519