Олег Скрипка проведе в онлайні благодійний дитячий рок-бал

Олег Скрипка та його друзі запрошують всіх рок-дітлахів та їх батьків на благодійний дитячий рок-бал, який відбудеться 6 червня 2020 року на сторінці Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце». Вечірка, що розпочнеться о 17:00, має на меті зібрати 440 000 грн. на інфузійну а-магнітну станцію для маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Організатори обіцяють, що подія стане справжнім святом музики та добра, головними героями якого будуть діти. На гостей очікуватимуть українські та іноземні зіркові гості, включно з двома фіналістками дитячого Євробачення, виступи дитячих рок-бендів, танцювальні, циркові та спортивні шоу, численні майстер-класи, розіграш, подарунки та несподівані сюрпризи від партнерів проекту.

Кожен з гостей зможе не тільки спостерігати за програмою, але й взяти безпосередню участь – змагатися в онлайн-конкурсах та челенджах на найкращу рок-зачіску, найяскравіший бодіарт та танець під рок-музику, а імена переможців будуть оголошені під час прямого ефіру 6 червня. Інформацію про конкурси та майстер-класи можна знайти на зустрічі на Facebook.

На події збиратимуться кошти на спеціальне обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Мета рок-балу – зібрати 440 000 грн. на сучасну інфузійну а-магнітну станцію для допомоги маленьким пацієнтами із вродженими вадами серця.

Збір коштів вже відкрито на сторінці події на сайті фонду: https://childsheart.org.ua/campaigns/rock-ball