Презентація альбому Fontaliza: суміш текіли із рок-н-ролом!

Восени Fontaliza випустили четвертий студійний альбом ‘Фірмові рухи’. В ньому вони відходять від свого класичного звучання, експерементують зі стилями. Тут можна почути і звичний для гурту брит-поп з нахилом у гранж, і реггі, і ліричні балади.

Якщо раніше україномовні пісні в репертуарі гурту були скоріше виключенням, ніж правилом, тут ми маємо цілий альбом пісень солов‘їною. Виділяється лиш “4.20”, текст якої повністю складений із газетних заголовків.

«Для нас ‘Фірмові Рухи’ – це не боятися пробувати щось нове, експериментувати, не стояти на місці, задавати питання, невпинно вчитися, шукати себе. У цьому альбомі ми постаралися з’єднати рок-музику з елементами реггі, р’н’б, хіп-хопу і навіть джазу. Ми пишаємося цим записом», – поділився думками Павло Холошев, фронтмен гурту.

І 25 квітня вони презентують альбом наживо у MonteRay Live Stage. Це привід згадати свої «фірмові рухи» і продемонструвати їх у фан-зоні. А також побачити гурт в новому складі – навесні 2018 до гурту приєднався гітарист Юрій Холошев, брат фронтмена.

Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/1928049600654070