Spiritual Front зіграють у Києві та Львові

Давайте начистоту. При чому Spiritual Front до Daily Metal? Там же не буде circle pit, дісторшну і махання волоссям.

Але не слемом єдиним живе металіст.

Навіть наприкінці найкрутішого фестивального дня завжди наступає момент, коли хочеться присісти на траву, обхопити коліна руками і дивитись, як на небі гаснуть останні зірки… Ну або ж вирушити до бару і взяти два пива – для себе і для тієї симпатичної дівчини, що стомлено, але не зломлено, стоїть біля сцени.

І так хочеться, щоби на сцені в той момент грало щось підходяще, щось ліричне і, водночас, достатньо мужнє, щоб одразу було зрозуміло, що ось він, ти, самотній світанковий ковбой з нігілістичною посмішкою, і твоя хода і твій прищур а-ля Клінт Іствуд такі зовсім не від того, що це вже восьмий бокал пива за вечір, а тому, що ти – харизматичний покидьок і затятий серцеїд.

Для Серджіо Леоне та П’єра Пазоліні таку атмосферу створював Енніо Морріконе. Для нас 19 і 20 квітня її відтворять італійці Spiritual Front. Казино, кабаре, салуни Дикого Заходу – їх музика увібрала усі ритми й почуття епохи європейського декадансу і американської готики, для того, щоб ми відчули їх у київському Теплому Ламповому та Львівському театрі ляльок.

Зустріч київського концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/367888623997948
Зустріч львівського концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/288548665187515

Також Spiritual Front зіграють концерти в Харкові (18.04) та Одесі (21.04).