Tarja Turunen їде з туром містами України

Одна з найяскравіших рок-вокалісток сучасності, піаністка та композитор, неперевершена Tarja Turunen відвідає Україну в рамках весняного міні-туру. Дніпро, Київ, Одеса, Харків та Львів матимуть за честь приймати у себе фінську зірку, а також її численних прихильників.

Окрім пісень з сольного доробку, Tarja порадує відвідувачів улюбленими хітами часів співпраці з культовим гуртом Nightwish, а також презентує новий альбом Act II.

Tarja – втілення незламної, сильної, впевненої у собі жінки, котра прямує до свої мети, вслід за улюбленою справою, попри негаразди та зради. Її голос з неймовірним діапазоном сприяв початку вокальної кар’єри у зовсім юному віці, а зараз кожен новий альбом співачки вважається витвором мистецтва.

Творчий доробок дійсно вражає: у складі Nightwish вона випустила п’ять повноцінних збірок і один міні-альбом. А після початку самостійної кар’єри у виконавиці вже вийшло сім альбомів (три класичні та чотири рок-збірки).

Киянам нагода насолодитися потужним вокалом фінського діаманта випаде 8 травня. Також Tarja відвідає Дніпро (07.05), Одесу (09.05), Харків (11.05) та Львів (12.05).

Зустрічі концертів на Facebook: Дніпро | Київ | Одеса | Харків | Львів