Therion: Улюблений Антихрист у Києві

Подія, на яку київські металхеди чекали майже шість років, наближається. Вже цієї неділі, 15-го квітня у клубі ‘Atlas відбудеться виступ культового шведського гурту Therion. Творці жанру sympho-metal повертаються з презентацією своєї найепічнішої роботи – триактної метал-опери ‘Beloved Antichrist’.

Легенди важкої сцени, що за 30 років існування випустили 15 альбомів,  давно не радували публіку новим матеріалом. Останніми роками засновник та ідеолог гурту Крістофер Йонсон, здавалось, повністю сконцентрувався як на сайд-проектах, так і на власних проблемах зі здоров’ям, але обіцяв фанатам гучне та епічне повернення. І ось, взимку цього року ‘Beloved Antichrist’ нарешті побачив світ.

Дія опери відбувається у пост-апокаліптичному майбутньому, після того, як вибух на сонці винищив всю електрику на планеті. В голодного та зруйнованого світу раптом з’являється новий пророк, що дарує людству надію і, здається, веде його до нового злету.

Зараз Therion активно працює над інсценуванням ‘Beloved Antichrist’, що планується під кінець року. А поки що пропонують насолодитись ним на концерті. Окрім нового матеріалу на фанатів чекають старі перевірені часом хіти. Епічна музика, прекрасні голоси, ефектні костюми, загадкова та містична атмосфера. Виступи Therion – завжди явище. Не пропустіть!

Квитки на концерт: https://concert.ua/uk/eventpage/therion