U.D.O. відвідають Україну з великим туром

U.D.O. повертається в Україну! Цього разу шоу тевтонської heavy metal машини побачать жителі 8-ми міст: Києва, Полтави, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Одеси та Херсона.

Один з головних голосів heavy metal, що зв’язав кілька поколінь слухачів. Його неповторний хриплуватий вокал, яким всі захоплюються ще з часів «золотої» ери Accept, ми пізнаємо з тисячі. Восени 2019-го Удо Діркшнайдер повертається в Україну зі своїм гуртом U.D.O., щоб презентувати нову концертну програму. Музиканти готують композиції з нового альбому ‘Steelfactory’, а також найбільш бронебійні хіти з класичних платівок.

«Ми приїжджаємо в підтримку нового альбому, він називається ‘Steelfactory’. В програму наших концертів увійдуть треки з нової платівки та інший матеріал U.D.O. Ми постараємося зробити хорошу суміш зі старого і нового», – сказав Діркшнайдер в ході прес-конференції, присвяченій туру.

«Звичайно ж, старі пісні будуть. Сподіваюся, ми включимо в програму щось з альбому ‘Animal House’, але справа в тому, що у нас в дискографії 16 альбомів, і складати з них сет-лист – це просто якийсь кошмар. Ми постараємося включити най-найвідоміші».

З повним переліком дат туру та посиланнями на купівлю квитків можна ознайомитися на сайті організаторів.