Underground Connections відсвяткують 22-річчя death metal подією

13-го лютого у харківському LF Club відбудеться святкування 22-річчя Underground Connections, яку самі засновники називають «найстарішою алкогольно-металевою організацією країни». Подія пройде за участі чотирьох death metal та одного sludge/groove metal гуртів.

Промо-група Underground Connections була заснована у 1999 з початковою метою допомоги в організації виступів молодих реп і репкор колективів, а пізніше трансформувалася в роботу з альтернативними, кор та метал-командами, розпочавши роботу в 2001 році на базі харківського клубу Fort.

«За роки роботи в різні часи були проведені сотні концертів від маловідомих гуртів до досить великих подій в залах-тисячниках. З найбільш значущих концертів можна згадати роботу з U.D.O., Paul Di’Anno, Blaze Bayley, Grave Digger, DORO, Royal Hunt, Ken Hensley (R.I.P.), Rotting Christ, Nokturnal Mortum, Tim “Ripper” Owens і багатьма іншими», – розповідає ідейний натхненник Underground Connections Олексій Квадрат.

У події 13-го лютого візьмуть участь «старі металхеди», що ведуть свою діяльність з 1990-х років – гурти Mutanter (death metal) та Bleeding (death metal), а також «не дуже старі металхеди» – Chainsaw Jack (sludge/groove metal), Starving Souls (melodic death metal) та Drift of Genes (brutal death metal).

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/318499239557330

Титульне фото – кадр з кліпу Mutanter “Ode for Janus”