Вагоновожатые повертаються з альбомом «Референс» і презентують його в Києві

25 жовтня гурт презентував перший сингл за довгий період мовчання, “Человеческие слабости”. А з кінця листопада і альбом ‘Референс’ доступний на онлайн-платформах. Послухати альбом вживу можна буде вже 16-го грудня в клубі ‘Atlas.

Вагоновожаті обрали незвичний метод промо для нової платівки — в центрі Києва з‘являлися постери з цитатами. «Якщо тебе не копіюють — скоріш за все не купують», «вечером вторника первую помощь оказать дворникам» і «сдать целлофан, бумагу, вторсырьё, высушить влагу делать свое».

До речі, саме у ‘Референсі’ з‘явилися перші тексти Антона Слєпакова українською мовою.

«Цей альбом ми готували два роки. У ньому сплелися переживання і відчуття всіх “вагоновожатых”, кожен з нас написав для платівки свій трек. Можливо тому альбом вийшов більш концептуальним і цілісним. Якщо ‘Вассервага’ (Wasserwaage) був своєрідним адреналіновим вибухом, то ‘Референс’ — наші спостереження за суспільством, своєрідний зріз часу», — так говорять учасники гурту про свій реліз у соцмережах.

Презентація альбому наживо відбулася 1-го грудня у Львові, а вже найближчим часом пройде у Харкові (8 грудня) та Києві (16 грудня).