Вийшов новий альбом київського проєкту a noend of mine

На канадському лейблі Hypnotic Dirge Records вийшов другий альбом київського проєкту a noend of mine, автором якого є Лесь Виноградов (Kauan, Vin de Mia Trix). Платівка під назвою ‘Sanctuaires’ поєднує атмосферний і ностальгійний post-prog, funeral jazz і неокласику.

Дизайн альбому створила художниця Катя Бучацька, номінантка премії PinchukArtCentre 2020.

Альбом присвячено місцям і періодам часу, що набувають для людини особливого, сакрального значення.

«У перекладі з французької “sanctuaire” – це “святилище” або “вівтар”, але може також означати прихисток або щось заповітне. Для мене Sanctuaires – про місця, до яких ти незмінно повертаєшся, і які становлять частину твоєї “сакральної топографії”. Водночас альбом і про відрізки дня й ночі, коли ти сповнений особливо сильних почуттів: для когось це ясний ранок, для когось – меланхолійне надвечір’я або глибока задумлива ніч», – коментує Лесь Виноградов.

Концепція альбому також тісно пов’язана з Києвом. Четвертий трек на ‘Sanctuaires’ є звуковим колажем, що поєднує гімн Києва “Як тебе не любити…” з четвертою симфонією Бориса Лятошинського та голосом Василя Стуса, який читає свій вірш “Безсонної ночі”. Всі три твори написані у Києві у 1960-х.

Всього альбом налічує 9 треків загальною тривалістю 43 хвилини. ‘Sanctuaires’ виходить у форматі digipak з 20-сторінковим буклетом, а також доступний на Bandcamp-сторінці проєкту та на всіх стрімінгових платформах. Замовити альбом можна на сайті лейблу.

a noend of mine (anom) – це сольний проєкт Леся Виноградова (Kauan, Vin de Mia Trix), заснований у 2014 році. Жанр anom можна визначити як атмосферний post-prog. Дебютний альбом ‘The Serenity’s Eve’ вийшов у 2016 році на китайському лейблі Pest Productions. Того ж року anom вирушив у тур Китаєм та дав у Києві концерт на підтримку британського гурту Antimatter. Останній виступ було задокументовано й випущено під назвою ‘Live Serenity’. У 2017 році anom випустив EP під назвою ‘Green Sketches’.