Somali Yacht Club зіграють у Львові разом із Vovk та The Amaryllis

4-го червня у львівській Котельні Ruїn Bar відбудеться концерт Somali Yacht Club, Vovk та The Amaryllis.

Відкриватимуть вечір львів’яни The Amaryllis – гурт, заснований у 2018 році, який вже встиг видати перший мініальбом — ‘Germination’. Хлопці досі шукають своє звучання, однак послухавши їхній EP можна сказати, що квітка цього гурту уже розпустилась і от-от зацвіте.

Після The Amaryllis на сцену вийдуть кияни Vovk, які повернуться до Львова після дворічної перерви та привезуть потужну суміш постхардкору, стонеру та проґресивного року. Перший повноформатний альбом гурту – Lair’ – наробив своїм виходом немало шуму. Гурт уже презентував його у Львові у 2019 році.

Останніми на сцену вийдуть Somali Yacht Club, які вже встигли випустити два повноформатні альбоми – ‘The Sun’ і ‘The Sea’, а також підписати контракт із лейблом Season Of Mist. Зрештою, особливого представлення цей гурт не потребує – його добре знають як у Львові, так і за його межами. Музиканти обіцяють не лише зіграти старі композицій, а й представити трохи нового матеріалу.

Концерт відбудеться 4 червня у Котельні Ruїn Bar на вулиці Заводській, 31. Початок о 19:00. Квитки можна придбати, написавши Котельні в Інстаграмі.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/462735851498516

Титульне фото: Юрій Зимовін


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!