12 квітня в Києві вперше виступлять унікальні Starset

У День космонавтики київський клуб ‘Atlas прийматиме не менш «космічний» рок-гурт Starset. За неповний рік хлопці заявили про себе виходом альбому під назвою ‘Transmission’ та зуміли утриматися в музичних чартах рекордні 44 тижні. Їх сингл “My Demons” зібрав близько 280 мільйонів переглядів на YouTube лише за один місяць! Сьогодні гурт випустив вже другий і не менш успішний альбом ‘Vessels’.

Ідейним натхненником створення рок-гурту є Дастін Бейтс, який також виступає і вокалістом, і автором пісень, і клавішником Starset. Сам Бейтс описує їх музику як «кінематографічний рок» — невизнаний жанр — який він сам і створив. «Ми змішуємо симфонію з електро та риф-драйв, баритон гітару з хард-роком», – розповідає він. І це дійсно вражає!

Тож якщо ви готові відкрити для себе нову музичну планету, вважаєте себе поціновувачем якісної рок-музики і рухаєтеся в ногу з часом – маєте обов’язково почути Starset 12 квітня в клубі ‘Atlas. Ексклюзивно в українській столиці хлопці продемонструють свої потужні барабани, електро-симфонії, гітари і емоційний вокал Дастіна Бейтса!

Квитки доступні в касах karabas.com, але їх кількість зменшується щохвилини 🙂
Не пропустіть!