26.11 до Києва повертається гурт (Hed) P.E.

Гурт (Hed) P.E. зібрався в 1994 році, але підкорити широку публіку їм вдалося лише в 2000. (Hed) P.E. завжди були експериментаторами – на проривному альбомі ‘Broke’ (2000) вони гралися з хіп-хопом, а у записі пісні “Feel Good” брали участь Serj Tankian із System of a Down та Morgan Landers із Kittie. Альбом опинився на 63-й позиції Billboard 200, а трек “Bartender” – на 23 місці чарту мейнстрімних рок-треків Billboard. Музична преса незмінно підкреслює їх вплив на такі жанри як реп-рок та ню-метал.

У 2001 (Hed) P.E. розділили сцену фестивального туру Ozzfest разом з Korn, Static-X та System Of A Down. Виданий у 2003 році альбом ‘Blackout’ злетів на 33 позицію Billboard 200, а музична преса відзначила, як на цій платівці гурт вдало прикрасив мікс року та хіп-хопу серйозними хуками.

На сьогоднішній день гурт записав десять альбомів. З часів першої платівки змінювався склад гурту, звучання і тексти йшли на межі панк-року і гангста-репу, але підхід у музиці, філософія життя та вибухова атмосфера виступів залишалися незмінними. 26 листопада у клубі Atlas гурт (Hed) P.E. представить свої найкрутіші треки за роки існування. Звісно, без “Bartender”, “Pay Me”, “Voices” і “Renegade” не обійдеться.

Квитки: https://concert.ua/uk/event/hed-pe