Beth Hart, американська богиня блюз-року, повертається до України з єдиним концертом

6 грудня у Жовтневому палаці відбудеться концерт Бет Харт (Beth Hart) – американської співачки і автора пісень, номінованої на престижні премії Grammy і Blues Music Award. Її називають новою королевою блюзу і часто порівнюють з великою Дженіс Джоплін, роль якої вона з успіхом виконувала в знаменитому бродвейському мюзиклі «Love, Janis». Це єдиний український концерт Бет Харт і її групи в світовому турі, який проходить з величезним успіхом – солдаути в Лондоні і Торонто, аншлаги на концертах, захоплені відгуки преси.

Початок зоряного шляху Бет Харт почався в Лос-Анжелесі з участі в 1993 році в популярному телешоу “Star Search”, в якому вона здобула титул кращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатинові, успішні виступи по Америці і всьому світу.

У багажі Бет Харт два найсильніших альбоми з Joe Bonamassa, співпраця зі Слешем з Guns N’ Roses, Нілом Шоном з Journey, спільні виступи з Тадж Махалом, Джеффом Беком і навіть з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лесом Полом. Яскравою подією для Бет стала робота над платівкою ‘Bananas’ групи Deep Purple, на якій, вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.

За цим успіхом – дуже непроста доля, злети і падіння. Їй довелося страждати, боротися за життя, пізнати гучну славу і розчарування. Вона впоралася з усіма проблемами, а про свої почуття і переживання розповіла в своїх пристрасних піснях.

«У Бет Харт такий наполегливий і сильний блюз-роковий голос, що він може просто прибити вас до стіни», – The Times

У Бет Харт дійсно унікальний голос з дивним тембром і величезним вокальним діапазоном, і вона віртуозно ним володіє. Її фірмові жанри – рок, блюз, соул і джаз. Вона може співати і як відірвана рокерша, і як майстерна соул-виконавиця, вона постійно імпровізує, в залежності від настрою залу. Її пісні – проникливі до тремтіння, її щира манера виконання – вражає і дивує.

Але всі – і критика, і публіка – вважають найголовнішими досягненнями Бет Харт її живі виступи, кожний з яких стає неповторним і незабутнім. Співачка буквально проживає кожну пісню, щиро і пристрасно! Саме це чекає її шанувальників на концерті в Києві!

6 грудня 2018
Початок: 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац)
Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Квитки від 649 грн.: https://concert.ua/ru/eventpage/beth-hart
Організатор: Grand Prix Concert Agency