Beth Hart повертається до Києва

Видатна американська співачка і автор пісень, номінантка Grammy, переможниця Blues Music Award в номінації Краща блюзова виконавиця. Її часто порівнюють з Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус.

Це і численні нагороди та номінації підтверджують, що на сьогодні вона – найкраща блюз-рокова співачка! Її виступ в Києві в грудні 2018 для багатьох меломанів став подією року -– вона завоювала серця української публіки. Концерт був таким успішним, що Київ був включений у майбутній світовий тур співачки фактично за рік до виступу.

Єдиний концерт Beth Hart в Україні у 2019 відбудеться 8 грудня у Палаці Україна.

За минулий рік Beth Hart не тільки об’їздила весь світ, а й випустила реліз – Beth Hart – Live At The Royal Albert Hall’, який отримав величезну кількість хвалебних рецензій від медіа і захоплених відгуків шанувальників. Зараз співачка розпочала роботу над новим матеріалом. Тож київську публіку чекають і нові пісні, і улюблені хіти.

Її фірмові жанри – рок, блюз, соул і джаз. У Beth Hart унікальний голос з вражаючим тембром і величезним вокальним діапазоном. Але всі, хто був на її концертах, знають, що вона вражає не тільки своїм голосом, яким вона володіє віртуозно, але й своєю щирістю, якої так не вистачає в сучасному світі. У кожній пісні вона ніби заглядає до вас в душу, відчуває всі ваші емоції і – відкриває своє серце, віддаючи себе без залишку!

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2353434351334948