Beth Hart повертається до України

Номінантка премій Греммі 2014 та 17-го років, володарка титулу “Best Female Blues Artist 2018” за версією видання Blues Blast Magazine – Бет Харт запрошує вас на вечір живого блюзу, що відбудеться цього четверга, 6-го грудня у МЦКМ Жовтневий палац.

Вона з дитинства захоплювалась блюзом та роком. Серед її улюбленців Етта Джеймс, Дейна Уошінгтон, Біллі Холідей, Black Sabbath, Rush, Led Zeppelin

У 1993 нікому не відома дівчина побилася об заклад з другом (та ї менеджером за сумісництвом) і взяла участь у американському шоу «Starsearch», по завершенні якого її ім’я і голос знала вся країна.

Проте телевізійна слава – річ швидкоплинна, і невдовзі дівчина бере свій другий старт, попервах виступаючи просто посеред вулиці.

У 1996 вона видає свій деютний альбом під назвою ‘Immortal’, і він стає мультиплатиновим. Так почалася її вибухово-музична кар’єра. Вже в першому турі Європою вона гріла публіку на концертах Scorpions. У її  подальшому творчому доробку співпраця з всесвітньовідомим Лесом Полом – той самий винахідник знаменитої гітари Gibson; Deep Purple – дівчина стала першою, кому Ієн Гіллан дозволив заспівати разом з ним на одній платівці (альбом ‘Bananas’ (2003), трек “Haunted”).

За період своєї кар’єри Бет випустила дев’ять власних платівок, а також три у співпраці з Джо Бонамассою – останні дві з цих трьох робіт і отримали номінації Греммі.

Наразі Бет перебуває в затяжному турі Європою з власним альбомом ‘Fire on the Floor’. Концерт у Києві стане завершальним у 2018 році. Квитків залишилось обмаль, тож поспішайте зануритись у блюзову казку від справжньої майстрині своєї справи.

Офіційна зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/245179112818248