Без Обмежень у час пандемії: авто концерти під відкритим небом

У нелегкий для музичної індустрії час артисти проявляють винахідливість заради зустрічі зі своїми прихильниками. Позитивні емоції, отримані від зустрічі з улюбленими музикантами, здатні надати неабиякої сили у боротьбі з найстрашнішою пандемією.

Музикант із Данії Мадс Лангер зібрав на автоконцерті 500 слухачів, а діджей із Німеччини Девін Вайлд – 250. Квитки на подібні події розкуповуються миттєво, адже кількість їх обмежена, а бажання нарешті відчути себе вільними від ізоляції – непереборне.

Взагалі, ідея безпечного та водночас комфортного перегляду під відкритим небом у власних автомобілях – спершу фільмів – виникла ще в далекому 1933 році в Америці. Зараз такий спосіб відпочинку набуває масової популярності в усьому світі, адже є можливістю запобігти як творчій, так і фінансовій та моральній кризі. Наша країна теж не лишилася осторонь світових тенденцій. Гурт Беz Обмежень спільно з івент-агенцією TikhonovAgency вирішили порадувати своїх прихильників незвичним форматом безпечних концертів.

Вперше в Україні музиканти дають ряд концертів під відкритим небом, де глядачі слухатимуть улюблені пісні, сидячи у власному авто. Таку ідею вирішили впровадити, щоб підтримати прихильників, які через карантин не можуть відвідати концерти улюбленого гурту.

«Ми в Без Обмежень дуже скучили за своїми шанувальниками, тому не могли не придумати, як зустрітись з ними навіть в такий непростий час, коли треба забезпечувати максимально безпечні умови концертів. Оголошуємо наш “Безпечний автомобільний тур” Без Обмежень. Ми обговорили все зі всіма гілками влади, продумали, як вам безпечно все це дивитись і чути! І зробили це», – зазначає сам гурт.

Нагадаємо, що в зв’язку з пандемією коронавірусу гурту довелося перенести більше 150 виступів, у тому числі і стадіонних концертів на підтримку нового альбому ‘Мільярди‘. Наймасштабніший концерт на НСК “Олімпійський” довелося відкласти до 24 серпня 2021 року.

Безпечний Авто Тур охопить десять українських міст. Першими містами, котрі відкрили серію концертів, стали Луцьк, Тернопіль та Рівне. Далі музикантів прийматимуть Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Харків, Полтава, Запоріжжя, Суми та Київ. Гратиме гурт в основному на території міських аеропортів, авторинків та аеродромів. Завершиться БАТ 1-го серпня концертом у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”. На офіційних сторінках музиканти закликають всіх бажаючих доєднатися до команди волонтерів та власними силами зробити кожен виступ незабутнім.

Придбати квитки та ознайомитися з правилами перебування на концертах можна на сайті bezobmezhen.com.ua.

Фото з офіційної сторінки гурту на Facebook