Без Обмежень запрошують на грандіозний концерт до Палацу Спорту

18 грудня у Палаці Спорту відбудеться завершальний виступ всеукраїнського туру гурту на підтримку нового альбому Буду з тобою. З презентацією нових пісень музиканти встигли побувати у багатьох містах нашої країни, запалити на літніх фестивалях та затишних літніх театрах. Фінальний концерт у столиці обіцяє бути найбільшим за історію існування колективу.

Над альбомом гурт працював протягом 4 місяців, до нього ввійшло 7 основних треків і один бонус у вигляді пісні Миколи Мозгового. Реліз відбувся ще у квітні, до цього була оприлюднена лише композиція “Хочеш”.

«Альбом є більш різноманітним, але в той самий час збалансованим. Він наповнений і ліричними піснями – такими, як Хочеш, – і більш  динамічними та життєствердними треками. Тож кожний для себе в цьому альбомі знайде щось своє», – зазначає фронтмен гурту Сергій Танчинець.

Про основну та найпотужнішу пісню альбому “Буду з тобою” вокаліст висловився так: «Це життєствердна пісня, написана у співавторстві з моїм другом Олегом Ходачуком, і мені дійсно здається, що вона має припасти до смаку чи не кожному слухачу».

Одна з пісень альбому, а саме “Воля”, навіть стала саундтреком до фільму-детективу про події на сході на під назвою «Позивний Бандерас».

Коли: 18.12.18, 19:00
Де: Київ, Палац Спорту, Спортивна площа 1
Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/288437541764563
Квитки: https://concert.ua/uk/event/bez-obmezhen

Фото: Євгеній Буряк