Black Holy Whiskey | Київ | 06.10.18

Black Holy Whiskey – таку назву носить музичний проект, дух якого тягнеться від звивистих вуличок Мілану до півдня Сполучених Штатів, де було народжено найгрубіший вид блюзу, пізніше змішаний з тисячами інших течій, ставши джерелом незліченої кількості нових жанрів.

Звучання їхніх пісень забруднене нальотом важкості та темряви, алкоголь та цигарки затуманили ясність фолк-елементів, з акустичних гітар зірвано полотно елегантного арпеджіо – вони плюються сухими рифами та вражаючими пауер-акордами. А тістом усьому цьому, без сумнівів, служить кров.

Бездоганна техніка та особливо глибокий і виразний тон соло-вокалу наповнюють пісні Black Holy Whiskey особливими відтінками, навіть якщо тематика пісень не відхиляється від класики Американського Року 80-90-х років, який музиканти, одягнуті в просякнуті терпким потом майки та клітчасті фланелеві сорочки, виконували в задушливих переповнених підвалах Сієтла та Детройта.

Black Holy Whiskey – це ім’я, це символ: борода, з якої капає алкоголь, пожовклі від тютюну зуби, кільця на кожному пальці, нешліфована гра в старих традиціях, які вони, нібито, самі й винайшли. Відчайдушні та професійні, ці музиканти з Мілану, які вже встигли стерти підошви своїх черевиків по салунах багатьох міст, готуються знову вийти на звивисту концертну дорогу з новим матеріалом та улюбленими хітами й дати есклюзивний коцерт для українських шанувальників теплого жовтневого вечора в столичному клубі Бінго.

Он-лайн/касові квитки за ціною 350 грн (фан-зона) та 550 грн (VIP-зона):
Karabas: kiev.karabas.com/black-holy-whiskey

Фірмові квитки за спеціальною ціною 300 грн (фан-зона) та 500 грн (VIP-зона), в обмеженій кількості:
www.jollyrogershop.com.ua (доставка Новою Поштою);
Магазин рок-атрибутики JOLLY ROGER:
ст. м. Почайна (Петрівка), книжковий ринок, 75 ряд, 1-2 місця
+38 096 819 29 19
+38 066 890 61 13