Blue October зіграють у Києві

25 лютого Blue October повернуться до Києва у рамках I Hope You’re Happy Tour. Одноіменний альбом вийшов у серпні 2018, і наступного року музиканти представлять його в Європі.

Гурт Blue October у 1995 році створили вокаліст та головний автор текстів Джастін Ферстенфельд, його брат Джеремі та мульти-інструменталіст Раян Делахусі. Перший час команда тяжко працювала в андерграундній тусовці Х’юстона, відточувала своє звучання, і у 1998 видала альбом ‘The Answers’. Саме тоді їх і відкрив колишній менеджер Kid Rock Майкл Ренд, який організував їм численні виступи, щоб про них дізналася вся країна. Невтомні тури принесли успіх – у 1999 Blue October підписали контракт з Universal Records, завдяки якому гурт піднявся на найвищі позиції чартів.

“Calling You” – трек, що вийшов у 2003 році і мав надзвичайний успіх на радіо. Довгий час він був найбільш прослуховуваним треком Blue October, поки у 2006 не вийшов сингл “Hate Me”. Обидві пісні були написані для тодішньої дівчини вокаліста Меймі, стосунки з якою постраждали через наркотичну залежність вокаліста Джастіна. Цей трек опинився на другій сходинці Чарту альтернативних пісень від Billboard. У 2007 році відеокліп “Calling You” було номіновано як найкраще міжнародне відео на нагородженні MuchMusic Video Award.

Ще одним із найвідоміших треків гурту є “Say It” – випущений у квітні 2009, він став п’ятою піснею Blue October, який потрапив до Топ-40 Modern Rock на 29 позиції.

З часів першої платівки минуло 20 років і сім альбомів, і Blue October випускають свій дев’ятий LP ‘I Hope You’re Happy’. Після випущеної у 2016 році відмінної платівки ‘Home’, очікування від нового релізу були дуже високі. Blue October завжди вміли писати емоційні пісні, що знаходять відгук у широкої аудиторії. Нова платівка ‘I Hope You’re Happy’ вийшла більш оптимістичною – тут рок-музика перетнулася з інді, поп-музикою та настроями 80-х.

Квитки у продажу з 22 жовтня.
Офіційна зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/483090928766952