Богиня блюз-року Beth Hart завітає до Києва з новим альбомом про історію її життя

8 грудня у Палаці Україна відбудеться концерт Beth Hart – американської співачки і автора пісень, номінантки премії Grammy, володарки премії Blues Music Award. Її називають новою королевою блюзу і часто порівнюють з Дженіс Джоплін, Біллі Холлідей, Тіною Тернер, Емі Уайнхаус.

Співачка презентує в Києві свій новий альбом ‘War In My Mind’. Це буде єдиний концерт Beth Hart в Україні у межах світового туру.

The Times: «У Beth Hart такий наполегливий і сильний блюз-роковий голос, що він може просто прибити вас до стіни. Деякі артисти вирішують співати блюз; а деякі ним живуть. І в історії музики усього декілька таких кар’єр зі злетом, падінням і новим злетом після нього – настільки ж блискучим, як у Beth Hart».

Зоряний шляху Beth Hart почався в Лос-Анджелесі з участі в 1993 році в популярному телешоу “Star Search”, в якому вона здобула титул кращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатинові, успішні виступи по Америці і всьому світу. У багажі Beth Hart два надвичайно сильні альбоми з Joe Bonamassa, співпраця зі Слешем з Guns N’ Roses та Нілом Шоном з Journey, спільні виступи з Тадж Махалом, Джеффом Беком і навіть з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лесом Полом. Яскравою подією для Beth стала робота над платівкою ‘Bananas’ гурту Deep Purple, на якій, вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.

У Києві Beth презентує новий альбом ‘War In My Mind’, який офіційно вийшов 27 вересня на лейблі Provogue. Його продюсер – Rob Cavallo, який працював з Green Day, Linkin Park, My Chemical Romance, Eric Clapton, Goo Goo Dolls, Alanis Morissette, Black Sabbath, Phil Collins, Meat Loaf та багатьма іншими супер-зірками.

Ця співпраця стала важливим та серйозним етапом у творчості співачки. Beth каже: «Я думаю, що один з найбільших талантів Роба полягає в тому, що він повністю дозволяє артистам  мати своє власне бачення. В мене не було ніяких розчарувань з жодною з цих пісень».

Beth Hart настільки справжня, наскільки це можливо. У той час, коли інші музиканти полірують свої пісні, малюють свій образ, приховують свої недоліки та вік і ховають свої темні секрети, вона –  митець, який розкриває свої карти і запрошує вас полюбити її або йти геть.

«Більше, ніж у будь-якому альбомі, який я коли-небудь записувала, тут я відкрита до того, щоб бути самою собою», – пояснює Beth.

Той, хто знайомий з музикою і особистістю Beth Hart, знає, що вона пройшла через пекло, пережила важкі часи  у своєму житті і не приховує цього. Навпаки, вона до болю відверта, відкрита, оголена – вона ділиться з нами своїм  болем і всім, через що вона пройшла, тому що це єдиний спосіб стати сильніше і передати свою силу іншим. Ось чому ‘War In My Mind’ настільки особиста. І ми знову чуємо неймовірний голос Beth Hart, і знову стаємо свідками її історії, яка кожного разу зупиняє наше дихання і надихає нас вірити в те, що найкраще ще попереду.

Кажуть, що жоден концерт Beth Hart не схожий на інший, їх програма і настрій не повторюються. Неймовірний голос, віртуозне виконання в найширшому музичному та емоційному діапазоні – від інтимних блюзових балад до драйвових рок-хітів, особлива атмосфера щирості й довіри, повний контакт із глядачами – все це чекає нас на концерті у Києві 8 грудня!

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2353434351334948

За матеріалами прес-релізу
Фото: Mitch Straub