Daily Story: 5 причин відвідати концерт Asking Alexandria

Чи варто говорити вам про те, хто такі Asking Alexandria? Шалені британці, котрі не соромляться показувати своє життя не тільки під сяйвом софітів, а і його закулісся, котре далеко не таке яскраве, як могло б здатися.

Їх називають «тими, що втрималися», акцентуючи на тому, що серед своїх колег по цеху вони тримають високу планку протягом 12 років. Своїм прикладом музиканти демонструють найважливіші життєві істини – дружбу, кохання, родинний затишок, котрі здатні втримати, змінити, мотивувати, надихнути.

Цим матеріалом автор не має на меті вас у чомусь переконати, проте нагадати і змотивувати хоче і може.

1. Danny Worsnop. Нещодавній візит Danny до України довів, що він не просто талановитий співак, а людина, котра здатна за допомогою музики розповісти про будь-що, не втративши при цьому прихильності слухачів. Коли за його спиною немає основного складу гурту, він здобуває силу у відвертості, спілкуючись з публікою текстами, жартами, голосом, жестами. Якщо ви з якихось причин не були на одному з лютневих виступів, то проженіть свій сум правильно, переслухавши сольні платівки ‘The Long Road Home’ та ‘Shades of Blue .

2. Ben Bruce. Лідер і гітарист гурту, його серце і душа, людина, чиї мудрість і витримка є вагомими причинами того, якими зараз ми бачимо і чуємо Asking Alexandria. Його музичний смак сформований під впливом Metallica, Iron Maiden, Slipknot та Guns N’ Roses, він щасливий у сімейному житті, розсудливий у стосунках з друзями, здатний розділяти роботу і особисте. У свої 31 цей чоловік справляє неабияке враження – принаймні, на численних власних шанувальників.

3. “They Don’t Want What We Want (And They Don’t Care)” – новий трек, презентований 12.02.2020. Цією роботою гурт анонсував нову еру в своїй творчості, і тепер не може дочекатися, щоб зіграти її наживо.

4. Новий мерч – радість для справжніх прихильників. Зовсім свіжі новинки можна забрати на store.askingalexandria.com. Готуйтесь до зустрічі з улюбленим гуртом заздалегідь, щоб сповна насолодитись потужною атмосферою довгоочікуваного дійства.

5. Британці люблять робити сюрпризи. Хто знає, чого від них очікувати 17-го жовтня у Stereo Plaza?

Нова ера Asking Alexandria скоро настане. Не втратьте можливості стати її частиною.

Квитки тут: https://concert.ua/uk/event/asking-alexandria
Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/538320350292520

Фото Danny: Яна Кириченко
Інші фото взяті з офіційних ресурсів гурту на Facebook