Danny Worsnop повернеться до України у лютому

Епатаж і щирість, слава і відвертість, шаленство і спокій, лірика та рок – протилежні поняття, котрі яскраво характеризують одного з найвідоміших вокалістів metalcore-сцени Danny Worsnop. Лідер гуртів Asking Alexandria та We Are Harlot повертається до України у лютому із сольними концертами у Києві, Харкові та Львові.

Британський музикант, життя якого яскраво демонструє всі потаємні закутки шляху до слави, знову готовий ділитися сокровенним зі своїми прихильниками. А як свідчить досвід попереднього візиту – розказати йому є про що. Розказати як є, без зайвих прикрас, пафосу, зайвого шуму – чесно, з надривом, під акомпонемент запрошеного гостя-гітариста. Danny готує для відвідувачів оновлену акустичну програму пісень Asking Alexandria та свій власний матеріал.

Лише у складі Asking Alexandria Worsnop випустив чотири повноцінних студійних альбоми, а після виходу з гурту заявив про себе як про унікального сольного виконавця, випустивши дві платівки ‘The Long Road Home’ та ‘Shades of Blue. Багато часу та енергії віддав і We Are Harlot – американському хард-рок гурту, записавши з ними один студійний альбом. На сьогоднішній день Danny повністю сконцентрований на роботі в «золотому» складі Asking Alexandria, проте знаходить час і для подібних теплих, душевних зустрічей з поціновувачами власної творчості.

Почути, побачити, відчути і навіть отримати автограф можна буде вже 13-го лютого у столичному ‘Atlas, 15-го лютого у харківському Арт-клубі «Корова» і 16-го лютого у львівському !FESTrepublic. Не пропустіть нагоди відвідати якнайбільш особисті виступи Danny Worsnop, що передуватимуть грандіозному поверненню Asking Alexandria до Києва вже у квітні цього року.

Зустрічі концертів на Facebook: Київ | Харків | Львів

Титульне фото: Мирослав Чорнобай