Dero Goi їде до Львова, Києва та Харкова

Не встигли ще справжні фани NDH «відпочити» від міні-туру Oomph! Україною, а для них знову є чудова новина. До нас повертається вокаліст гурту Dero Goi з виступами у Львові (13.03), Києві (14.03) та Харкові (15.03), своїм власним DJ-сетом та автограф-сесією.

Не так багато часу минуло з тих днів, коли хлопці з Oomph! просто «порвали» переповнені зали у Києві та Львові. Але ж фанам завжди мало, і всі так сподівалися якнайшвидшого повернення гурту хоча б на один з фестивалів. Та сталося не зовсім так, як бажалося 😉

Не довго думаючи, незмінний вокаліст гурту Dero Goi повертається в образі DJ Dero, щоб влаштувати гарячу рок-вечірку, в майже сімейній атмосфері поспілкуватися зі своїми шанувальниками та встановити з ними якнайбільш тісний контакт. Крім ексклюзивного DJ-сету всіх, хто прийде на один з виступів, чекає автограф-сесія.

Сам Dero Goi не раз зізнавався, що діджейство ‒ це не більше, ніж хобі і можливість відмінно провести час зі своїми шанувальниками. На вечірках він ставить всесвітньо відомі хіти, які любить сам, не оминає увагою і хіти Oomph!,  підспівує самому ж собі в мікрофон, танцює і веселиться. І все це схоже на велику афтепаті, де кожен зможе обмінятися парою слів з улюбленим музикантом.

Зустрічі концертів на Facebook: Львів | Київ | Харків

Титульне фото: Георгій Лазуренко