Друга Ріка запрошує зустріти весну в Палаці Спорту

Харизматичні рокери з гурту Друга Ріка одним махом вирішили спільну проблему жінок і чоловіків щодо подарунків на 8 березня. Музиканти запрошують своїх прихильників до Палацу Спорту на грандіозний концерт, що стане найбільшим в історії колективу та завершальним у всеукраїнському турі на підтримку альбому Піраміда.

Нагадаємо, що Піраміда є сьомим студійним альбом гурту, реліз якого відбувся 20 грудня 2017 року. «Ми таки збудували свою ‘Піраміду’, до якої йшли все своє життя. І ми вдячні Богу за всі Його уроки, що дарував нам дорогою до цієї вершини. Цей альбом, ця Піраміда є те, ким ми хотіли бути все своє життя» – зазначає лідер гурту Валерій Харчишин.

На цьому концерті будуть представлені як пісні з останнього альбому, так і найкращі хіти. Для того, щоб всі сповна змогли насолодитися живим виконанням та отримати свою дозу справжнього українського рок-н-ролу, на всі квитки діятиме єдина ціна: фан-зона – 290 грн; сектор – 350 грн. Цим виступом Друга Ріка планує встановити концертний рекорд. А саме спробувати зробити те, чого раніше не робив жоден з українських виконавців – зібрати найбільшу концерту залу країни за місяць.

«Кожного року навесні усі учасники гурту переймаєються одним й тим самим питаннямщо дарувати коханим? Цього року ми вирішили об’єднатися у подарунку і зробити його трохи масштабнішим. До того ж, це значно полегшить долю інших чоловіків, які також, можливо, знаходяться у пошуку відповіді на це питання».

Коли: 08.03.19, 19:00
Де: Київ, Палац Спорту, Спортивна площа 1

Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/2243859209203022
Квитки: https://concert.ua/uk/event/druga-rika